Skip to main content

Drużyna San

Koncert Kolęd 2017

Wspólne zdjęcie harcerek przy Pominku Katyńskim (Gunnersbury Cemetery, London)

9 Drużyna Harcerek “SAN” to rozśpiewana grupa dziewcząt w wieku 11-17 lat, która działa we współpracy z Parafią i Polską Szkołą im M Reja już od 50 lat. W przyjacielskim gronie spędzamy czas na zbiórkach, wycieczkach, biwakach i obozach, kładąc duży nacisk na pamięć o polskich korzeniach. Harcerskie ideały w naszej drużynie to nie tylko wielka przygoda, ale przyjemny sposób na wychowanie kolejnych pokoleń w służbie Bogu, Polsce i Bliźniemu. Przyjaźń, zaufanie, radość i samodzielność to podstawowe cechy charakteryzujące każdą harcerkę w naszej drużynie. Spotykamy się w każdą sobotę w Sali młodzieżowej przy Parafii Św. A. Boboli w godzinach 14.00-16.00. Zapraszamy do naszych szeregów wszystkie dziewczęta powyżej 11-go roku życia. Więcej informacji można uzyskać kontaktując sie telefonicznie z drużynową.

Zapraszamy na naszą stonę: Nasza strona na Facebook'u