Koncert Scholi Swiatlo

Schola Swiatlo ma juz 15 lat

 

Nieuchronnie zmierza do dojrzałości:-). Juz jest samodzielna i radzi sobie nieźle. Czy pamiętacie, że działamy w naszej parafii juz 15 lat???!!! Dokładnie od 2001 r. a ŚWIATŁO nam zabłysło kilka lat tem za natchnienie św. Jana Pawła II, który - jakby do nas mówił: "w mroku jest tyle światła". Pamiętacie?
Skoro tak się rzeczy maja, to drodzy Scholowicze, (nieważny: byli, obecni czy przyszli) szalejmy! Musimy ludziom z naszej parafii o tym systematycznie przypominać, a świętowanie rozkładamy na cały rok. A co!
Rozpoczynamy w niedzielę, 5 czerwca, Mszą o godz. 12:00. Skrzyknijcie się i przyjdzcie. Spróbujmy zacząć to wydarzenie przy ołtarzu, by przez wspólną modlitwę, zabawę i animację różnych imprez – podziękować Bogu i ludziom za pomoc, zainteresowanie i sympatię dla Scholi! Po Mszy zrobimy sobie fajne pamiatkowe zdjęcie! Ze scholowym entuzjazmem wspomnamy wszystkich tych, którzy tworzyli i prowadzili Scholę przez te 15 lat. Bądźcie z nami fizycznie, duchowo, mentalnie, materialnie, zdjęciowo i jak tylko chcecie i możecie!

Kalendarz Scholi ŚWIATŁO

St. Andrew Bobola RC Church

1 Leysfield Road
Hammersmith
London W12 9JF
United Kingdom
+44 (0) 208 743 8848

Radio Bobola
Copyright © 2020 St. Andrew Bobola Polish RC Church in London. Wszelkie prawa zastrzeżone.