Skip to main content

27 maja, w sobotni wieczór, po raz kolejny zapraszamy Parafian i Przyjaciół do Wieczenika. Po Duchu Św. wszystkiego możemy się spodziewać, ale i tak warto z nami być! Mimo braku zapewnień jednak warto razem być, by oczekiwać Ducha Pocieszyciela.
Od wielu lat wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Św. był szczególnym czasem dla naszej Parafii. Przed wielu laty spotykaliśmy się z przedstawicielami wielu londyńskich parafii, by czuwać przez całą noc! Dzisiaj skupiamy się jedynie na tym, by było to spotkanie naszych parafian.

Zapraszmy pzy tymdo spotkań najmłodszych, średnich i najstarszych do wyjątkowej modlitwy.
W programie Msza Św., Akatyst do Ducha Świętego na 4-głosowy chór a cappella, konferencja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy słowem i śpiewem wielbić Boga, prosić o światło i dary Ducha Św ...

Modlitwa przed Najświętszym Sakramentem to początek dla nas.
zatem do zobaczenia  27 maja, godz. 19:00.